7577
Рульове управління
Сучасні технології виробництва дозволяють SATO tech створювати надійні пружини високої якості для тривалого терміну служби.
Асортимент
Підбір автозапчастин експертами SATO tech

Рано чи пізно при використанні автомобіля його власнику знадобиться придбати якісь автозапчастини для заміни тих, що вийшли з ладу. Ми в SATO tech не просто продаємо запчастини, а прагнемо внести свій вклад в комфорт наших клієнтів і допомагаємо економити гроші.

На цьому сайті знайдуться амортизатори, пружини підвіски, радіатори, щітки склоочисника, ремені та інші автокомпоненти для більшості моделей європейських, азійських та американських автомобілів. Ми пропонуємо тільки каталоги оригінальних запчастин із докладними ілюстраціями. Якщо з якоїсь причини ви не змогли підібрати необхідні деталі самостійно, наші консультанти готові допомогти вам.

Ми безкоштовно консультуємо і залишаємося на зв'язку з постійними клієнтами.
Висока якість, наявність всіх необхідних сертифікатів є головним чинником розвитку компанії.
Ми використовуємо єдині принципи в організації роздрібної та гуртової торгівлі.
ПІДБІР ДЕТАЛІ
SATO service
Де встановити деталь?

SATO service — експерт вашого автомобіля. Якщо ви шукаєте високоякісний сервіс для вашого автомобіля, то ви на вірному шляху. Незалежно від того, що вам необхідно: консультації фахівця, виконання ремонтних робіт або технічне обслуговування автомобіля, ми пропонуємо вам повний спектр послуг в поєднанні з унікальним досвідом компанії SATO tech, провідного світового постачальника автомобільних запчастин практично для всіх моделей автомобілів.

Станції SATO service оснащені найсучаснішим діагностичним обладнанням для швидкого і точного пошуку та усунення несправностей. Саме тому в SATO service ваш автомобіль в надійних руках.

Детальніше
Потрібна додаткова
консультація?
Замовити консультацію

Ексклюзивний дистриб'ютор продукції SATO tech — компанія «Юнік Трейд», національний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин на території України.

Основним видом діяльності компанії є імпорт та продаж якісних та високонадійних автозапчастин, автомобільних мастил та автомобільної хімії. На даний час «Юнік Трейд» — один з найбільших постачальників автомобільних компонентів на території України.

Асортиментний портфель компанії включає більш ніж 100 офіційно імпортованих брендів, більше 100 тис. найменувань продукції провідних світових виробників автомобільних компонентів, багато з яких є визнаними лідерами в здійсненні поставок на конвеєри виробників автомобілів.

Читати повністю
Навчальні відео
Дізнайтеся більше про продукцію SATO tech
Детальніше про амортизатори SATO tech
1:18 хвилин
Огляд радіаторів SATO tech
2:16 хвилин
Огляд пильовиків та відбійників SATO tech
0:46 хвилин
Распаковка амортизаторів SATO tech
0:29 хвилин
Амортизатори для багажника SATO Tech. Характеристики і особливості
2:15 хвилин
Тест-огляд амортизаторів SATO tech
1:17 хвилин
Огляд новинок підвіски SATO tech: жовтень 2021
0:55 хвилин
Нові надходження SATO tech: осінь 2021
1:08 хвилин
Огляд Premium Monotube від SATO tech
0:34 хвилин
Переглянути всі відео

SATO tech — впевненість в кожному кілометрі!

Пружини підвіски SATO tech виробляються за допомогою сучасних технологій, що забезпечують дотримання найвищих стандартів якості продукції.

Сучасні технології виробництва дозволяють створювати надійні пружини високої якості, розроблених для тривалого терміну служби.

Читати повністю